Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lazy day. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lazy day. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Moje nogi

Heeeej !! Jak po dyngusie ?? Moje nogi cierpią . Dostałam niby tylko 6 razy , ale dosyć boleśnie . Cieszy mnie to , że nie ochlapano mnie , czego bym nie wytrzymała . U was też śnieg po kolana ? Szlag mnie trafił jak rano spojrzałam przez okno - kupa śniegu . No hello , zaczął się kwiecień :| Moje urodziny wypadają za trzy tygodnie (dokładnie 21 kwiecień) i nie chciałabym na urodzinach zjeżdżać na sankach . Rok temu na początku marca brak śniegu , a teraz ...?! No comment -,-
Tak ogólnie dzisiaj leniwy dzień . Wstałam dopiero o 11 i cały czas czytam blogi , heh . Głównie parring Bellatrix-Tom Riddle :D
KOMENTOWAĆ FAJOWE CZŁOWIEKI ;p











sobota, 30 marca 2013

SpongeBob Kanciastoporty

Heeej mordki moje ! Piszę do was tak rano , gdyż jestem sama w domu i mogę do woli roić zdjęcia . Zawsze ktoś mi przeszkadza :| Teraz oglądam SpongeBoba i zastanawiam się , czy z tej kreskówki można wyrosnąć ? Chyba nie . Achh , już jutro wielkanoc . Ciekawe czy rodzice mi i Oli coś kupią ... Na pewno . Kochają nas . Powiedzmy sobie szczerze , mnie i Oli nie da się nie kochać :p Ołkej , to na tyle :) Życzę wesołych świąt











piątek, 29 marca 2013

Leniuchowanie

Heeej słoneczka :) Dziś miałam (jeszcze mam) leniwy dzień . Praktycznie nic pożytecznego nie zrobiłam , ale jutro będą schody , gdyż mama ma wolne , a to oznacza wieelkie sprzątanie . Wiecie , mam zamiar obejrzeć film wieczorem . Dawno nie oglądałam nic na moim dvd i pora to zmienić . Wybrałam "Piraci z Karaibów - Na nieznanych wodach" . Dobry wybór ?